Boyasız Göçük Onarım Eğitimi Alüminyum ve çelik – galvaniz alaşımlı araçlarda oluşan hasarlar için boyasız göçük onarım eğitimlerimiz, Pazartesi günü başlar ve 6 gün süre ile kursiyerlere Pdr – Boyasız Göçük Onarım teknikleri ve dolu hasar onarım ile ilgili uygulamalı eğitim verilir. Eğitimin son günü kursiyerler sınav yapılıp sertifika almaya hak kazanırlar. Teorik Eğitim ByDENT Akademinin hazırladığı dökümanlar ile devam ederken Pratik eğitim ByDENT Akademi merkezinde devam eder. Eğitimin sonunda kursiyerlerin derecesine göre her gün 7 ila 8 saat çalışmak üzere 1 ay sürecek egzersiz ödevi verilir. Egzersizlerini tamamlayan öğrencilerimiz kursun bitimi itibari ile küçük ve orta hasarların onarımına başlamaktadır.

Eğitimlerini alan kursiyerlere eğitim sonunda sertifikaları verilecektir.

Eğitim ile birlikte kursiyerlere istekleri dahilinde PDR Boyasız Göçük Onarım Seti verlir. Bu setler farklı adetlerde oluşmakta. ByDENT Akademi Full Profesyonel Göçük Onarım Setimizi kursiyerlerimize tavsiye etmekteyiz.

PDR Boyasız Göçük Düzeltme

GELENEKSEL KAPORTA ONARIMLARINA GÖRE NASIL DAHA ETKİLİDİR
Boyasız göçük onarımı daha sorunsuz, daha hızlı ve daha az pahalıdır.

Göçük onarımında aracınızı boyamak yoktur. Biz hasarlı panelinizi, özel tasarlanmış en gelişmiş araç ve takımlar kullanarak göçüğü iç taraftan dışarı doğru iterek onarımı gerçekleştiririz.

Yaptığımız onarım aracınızın fabrika garantisinin son bulması gibi bir durumu meydana çıkarmaz.

Yaptığımız onarımlar çoğu zaman kullanıcılar tarafından fark edilmeyecek şekilde sonuçlanır.

Aracınızı orjinalliği bozulmasın diye otomobilinizin üzerinde bulunan göçükler ile yaşamak zorunda değilsiniz.

Boyasız Göçük Onarım ile size geleneksel tamir yöntemlerine göre daha hızlı ve daha az maliyetli onarım imkanı sunuyoruz.