ByDENT Boyasız Göçük Onarım otomalzemeal.com

Sertifikalı Göçük Eğitimi Alüminyum ve çelik – galvaniz alaşımlı araçlarda oluşan hasarlar için boyasız göçük onarım eğitimlerimiz, Pazartesi günü başlar ve 6 gün süre ile kursiyerlere Pdr – Boyasız Göçük Onarım teknikleri ve dolu hasar onarım ile ilgili uygulamalı eğitim verilir. Eğitimin son günü kursiyerler sınav yapılıp sertifika almaya hak kazanırlar. Teorik Eğitim ByDENT Akademinin hazırladığı dökümanlar ile devam ederken Pratik eğitim ByDENT Akademi merkezinde devam eder. Eğitimin sonunda kursiyerlerin derecesine göre her gün 7 ila 8 saat çalışmak üzere 1 ay sürecek egzersiz ödevi verilir. Egzersizlerini tamamlayan öğrencilerimiz kursun bitimi itibari ile küçük ve orta hasarların onarımına başlamaktadır.

Geleceğin mesleğini sizde öğrenebilirsiniz…

Sertifikalı Göçük Eğitimi sonunda teknisyenlerinin becerilerini geliştirmek için verilen 1 aylık ödevde kullanılmak üzere PDR ekipman paketi satın almaları gerekir  ByDENT marka pdr şiş seti + pdr led lamba + silikon ile onarım seti + alüminyum çekiç + parça bağlama sehpası + Manyetik Cihaz + sarf malzemeler ve yardımcı ekipmanlar  teknisyenlere yapacakları pratik uygulamalarda ve hasar onarımlarında eğitim sonrası bilgi ve becerilerinin gelişimine katkı sağlayacaktır.

Göçük Onarım Ekipmanlarını www.otomalzemeal.com sitesi üzerinden yada 0553 861 66 61 den iletişime geçerek temin edebilirsiniz.

ByDENT Boyasız Göçük Onarım otomalzemeal.com