ByDENT Aracınızın tampon, kapı, kaput, çamurluk, tavan bagaj gibi alanlarında oluşan vurukları, taş darbelerini, kaza eziklerini, Boyasız Göçük Düzeltme işlemi ile aracınızın boyası bozulmadan, iz bırakmadan ve aracınızın orjinalliğine zarar vermeden onarıyoruz.

İkinci el araç satışlarınızda Boyasız Göçük Onarım ile değer kaybına uğramaz. Büyük boyuttaki göçüklerde (araç çarpma ve sürtmeleri, kaza darbe göçüğü gibi) sacın aşırı deforme olmadığı durumlarda da aracınız onarılır.

Boyasız kaporta göçük düzeltme işleminde, üzerinde göçük bulunan panelin arkasına özel aletlerle ulaşılır dışa doğru masaj yöntemi ile göçük düzeltilir. Dünyada üretilen araçların panel arkalarına ulaşılabilme oranı % 85-90 mertebesindedir.

PDR Boyasız Göçük Düzeltme

GELENEKSEL KAPORTA ONARIMLARINA GÖRE NASIL DAHA ETKİLİDİR
Boyasız göçük onarımı daha sorunsuz, daha hızlı ve daha az pahalıdır.

Göçük onarımında aracınızı boyamak yoktur. Biz hasarlı panelinizi, özel tasarlanmış en gelişmiş araç ve takımlar kullanarak göçüğü iç taraftan dışarı doğru iterek onarımı gerçekleştiririz.

Yaptığımız onarım aracınızın fabrika garantisinin son bulması gibi bir durumu meydana çıkarmaz.

Yaptığımız onarımlar çoğu zaman kullanıcılar tarafından fark edilmeyecek şekilde sonuçlanır.

Aracınızı orjinalliği bozulmasın diye otomobilinizin üzerinde bulunan göçükler ile yaşamak zorunda değilsiniz.

Boyasız Göçük Onarım ile size geleneksel tamir yöntemlerine göre daha hızlı ve daha az maliyetli onarım imkanı sunuyoruz.